Podejrzenie gruczolaka u dorosłej kobiety z niedoczynnością tarczycy

jestem po 30stce.mam niedoczynnośc tarczycy od 3lat i bardzo złe samopoczucie od czerwca:zawroty głowy,ciśnienie w uszach,w głowie,słabne w kolejce po"chleb".wynik prolaktyny po tabletce nie wzrósł nawet 3krotnie.endokrynolog podejrzewa gruczolaka.badanie mri nie odbyło się ze względu na moją silną klaustrofobię.neurolog zlecił tk głowy ale termin dopiero na listopad.codzienie chodzę jak pijana,nie mogę pracować i nawet iśc po zakupy bo mam wrażenie że zaraz stracę przytomnośc.proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Powodem opisanych objawów rzeczywiście może być gruczolak przysadki powodujący objawy uciskowe w ośrodkowym układzie nerwowym. Jeśli czuje się Pani bardzo źle lekarz prowadzący powinien wystawić skierowanie do szpitala, gdzie diagnostyka odbędzie się w przyspieszonym trybie.