Podejrzenie hemoroidów i ból odbytu podczas oddawania stolca

Witam, mam problem natury bardzo osobistej. Mianowicie podejzewam u siebie hemoroidy. Na poczatku czulam swiad w okolicach odbytu, teraz zaczelo strasznie bolec podczas oddawania stolca i podczas zwyklego siadania. Chcialabym podkreslic ze nie wystepuje zadne krwawienie z tych okolic . Uzywalam jak do tej pory dwoch masci: procto-glyvenol i ruskorex, po tej drugiej swiad ustapil, ale zaczelo bolec. Prosze o szybka odpowiedz.

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą sugerować obecność hemoroidów.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, ew. poprosić go k skierowanie do poradni proktologicznej.
Pozdrawiam