Podejrzenie hiperkalcemii po złamaniu kręgosłupa

W wypisie ze szpitala po złamaniu kręgosłupa w 2013r jest informacja, iż wskazana jest konsultacja w poradni endokryn. lub hemat. gdyż podobno występuje u mnie hiperkalcemia. Nie wiem co robić? trochę mnie to przeraża. Lekarz pierwszego kontaktu po obejrzeniu wypisu ze szpitala nie odniósł się do tego w ogóle.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń zawartych w wypisie i udać się na wizytę do specjalisty.