Podejrzenie hipochondrii u 19-latki

Wydaje mi sie ze cierpię na hipochondrie. Każdy najzwyklejszy objaw wywołuje we mbie strach i panikę oraz konieczność wizyty u lekarza. Jestem świadoma tego ze to nie jest normalne, jednak nie umiem nad tym zapanować. Czasem ze strachu przed choroba zaczynam odczuwać objawy których nie ma. Jak sobie z tym poradzić? :(

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują odpowiednią formę leczenia.