Podejrzenie molestowanie dziecka

witam córka mojego partnera mieszka ze swoja matka widuje sie z ojcem dopiero od 3 tygodni po ponad 2 letniej przerwie zaniepokoil nas fakt ze dzis dziecko z placzem wyznalo ze partner matki wymyslil zabawe i sciagal jej spodenki i majtki sam tez to zrobil co mamy robic partner musi odwiez dziecko w niedziele do domu poprzednio byl wielki placz jak miala tam wracac dodam ze partner walczy o opieke nad mała bo jego byla zona naduzywa alkocholu i jej partner tez

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani w jakim wieku jest dziecko i czy jest skłonne do konfabulacji. Skoro jednak sytuacja jest tak niepokojąca myślę, że sprawę należy zgłosić Policji żeby rozpoczęła dochodzenie, gdyż może być zagrożone dobro dziecka.
Pozdrawiam

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

W opisanej przez Panią sytuacji polecam kontakt z Policją oraz psychiatrą dziecięcym.

z poważaniem
Michał Kurek