Podejrzenie kaszaka u 47-letniej osoby

Witam.Mam (47lat)Mam kaszaka (chyba,bo nie wiem jak to nazwac)w lewym rogu oka,mam go już bardzo długo z tym że on od czasu do czasu mi się zwiększa a po jakimś czasie znowu się zmiejsza i nie wiem co z tym zrobić,proszę o jakąś podpowiedż.

najlepiej udać się na konsultację do dermatologa. Badanie dermatoskopem pozwoli ocenić charakter zmiany i ustalić dalsze postępowanie (usunięcie chirurgiczne, laserem)