Podejrzenie kłykcin kończystych u 31-letniej osoby

Mam podejrzenie kłykcin kończyst. byłam u 4 lekarzy, ktorzy niby znaja sie na rzeczy. Mam niestety dwie diagnozy 2 jest pewnych, ze to klykciny 2 twierdzi, ze na pewno nie,mimo wyniku histop=klykciny.Test hpv nie wykryl, 2xkolposkopia tez nie, zmiany byly smarowane aldara i 2xwymrazane, nie pomaga.Zmiany sa na sromie, malusienkie "paluszki" max do 3 mm dlugosci, raczej krotsze. Do tego kilka niteczek o srednicy ponizej 1mm,ktore jakby daja sie rozciagac i kleja sie do paznokcia.duzy swiad sromu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

Aleksander Ropielewski

W sytuacji pewnego rozpoznania histopatologicznego rozpocząłbym leczenie typowe dla kłykcin kończystych. Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie się wypowiedzieć dokładniej.