Podejrzenie łojotokowego zapalenia skóry i szukanie porady dermatologicznej w Warszawie

Witam, szukam porady dermatologicznej w Warszawie. Do kogo najlepiej się wybrać? Zależy mi na lekarzu, który nie będzie mnie odsyłał co chwila po kolejne maści. Podejrzenie : Łojotokowe Zapalenie skóry (łagodne) - zaczerwienione policzki, czoło, w dużym stresie łuszcząca się skóra na policzkach.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę skorzystać z wyszukiwarki lekarzy specjalistów, która znajduje się na naszej stronie. Tak czy inaczej konieczna jest bezpośrednia konsultacja z lekarzem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Polecam specjalistów z uniwersyteckiej poradni dermatologicznej.