Podejrzenie nacieku okolicy krętniczo-kątniczej

W wyniku badania TK jamy brzusznej stwierdzono w zakresie końcowej częsci jelita krętego nierównomierne pogrubienie jego ściany na dł. ok. 20-25 mm przechodzące w obręb zastawki Bauhina, w tej okolicy powiększone węzły chłonne krezkowe. We wnioskach opisu TK:"Podejrzenie nacieku okolicy krętniczo kątniczej" Co to może oznaczać i jak sie to leczy? Dodam, że 30 lat temu byłam operowana z powodu nacieku okołowyrostkowego, wyrostek nie jest usunięty. Morfologia krwi i CA125 są w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na podejrzenie nowotworu w obrębie jelita. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.