Podejrzenie nerwiakowłókniaka pod udem

Dzień dobry, Posiadam problem w postaci guza pod udem. Odkąd pamietam promieniował ból w okolice ramienia, aczkolwiek nie było to uporczywe i nie wiedziałem skąd to sie bierze. Odkąd wyczułem guzek pod udem poszedłem do lekarza ale zbagatelizował to. Od około 2 tygodni Guz mnie boli, nie mogę siadać, prowadzić samochód ponieważ drętwieje mi noga i ręka. Podejrzewam ze jest to nerwiakowłókniak, gdzie mam sie zgłosić żeby ktoś mi pomógł?

Proszę zgłosić się do chirurga w rejonie i on skieruje Pana do odpowiedniej placówki, np.neurolog,chirurg onkolog??? Mnie,bez zbadania ,trudno jest odpowiedzieć bardziej szczegółowo! zż