Podejrzenie nerwicy a bóle w klatce piersiowej

Witam , podejrzewają u mnie nerwice. Mój objaw jaki odczuwam przez całe dnie to uczucie jakby ktoś mnie lekko uderzył w klatkę piersiowa w przełyk jakby ktoś mi odciął chwilowo powietrze , jakby cos mi tam zadrżało zabulgotalo , czy to moze byc objaw nerwicy lub paniki ? Badania mam wszystkie ok mnóstwo ich jest i jest wszystko ok

Dzień dobry!

Jeśli diagnostyka internistyczna nie wskazuje żadnych możliwych przyczyn takiego stanu, może być to objawy nerwicy, która potrafi "udawać każdą chorobę".
Należy skonsultować się z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!