Podejrzenie nerwicy a zawroty głowy

Witam.mam podobno nerwice.najbardziej dokuczliwe objawy:zawroty glowy(gwaltowne chwilowe a czaswm uczucie jakby bycia,na statku),bole,glowy z reguly klujace mocno w roznych cczesciach glowy,oslabienie,szybka meczliwosc,brak apetytu.robiłam rozne badania:morfologia,tsh,t3i4,cholesterol,glukoza,jonogram i exzystko dobrze,ekg w karetce po zaslabnieciu bez utraty przytomności tez dobre.badal mnie,larybgolog i neurolog,ostatni dal skierowanyliena.tk glowy(w maju dopiero)czy to nerwica?czy cos grozneg

Witam,

Być może mogłaby Pani porozmawiać ze swoim lekarzem lub/i specjalistami u których Pani korzysta z pomocy na ile ich zdaniem oraz na podstawie badań jest prawdopodobne, że opisane przez Panią objawy mają tło psychologiczne. Jeśli lekarze uważają, że z Pani organizmem wszystko jest dobrze, to może to oznaczać, że doświadczane przez Panią objawy są związane z zaburzeniami nerwicowymi. Być może już otrzymała Pani zalecenie konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą lub/i lekarzem psychiatrą. Jeśli tak jest, to zachęcam do wybrania się do tych specjalistów. Z tego co Pani pisze, wnioskuję, że z ogromną uwagą traktuje Pani swoje ciało i to co się z nim dzieje. Myślę, że warto by poświęciła Pani także uwagę dla swojej psychiki. Im bardziej całościowo się Pani potraktuje, bym większa szansa na powodzenie w leczeniu.
Życzę dużo siły i odwagi na drodze do zdrowienia.

Karolina Matlak