Podejrzenie nerwicy lękowej po urazie głowy

witam uderzylam sie w glowe i spac mi sie chce ,podejrzewam nerwice lękowom czy leki sa spowodowane nrwica czy cos moglo mi uszkodzic glowe ,,boje sie ze to cos powaznego ..co mam robic? glowa mnieboli tak troche jak dotykam to miejsce.

Witam.
W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z lekarzem i sprawdzić jak poważny jest uraz głowy. Co do bezsenności i stanów lękowych, to najczęściej są one sygnałem, że doświadczamy trudności, z którymi ciężko jest poradzić sobie samemu. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy konsultacja z psychoterapeutą, który pomoże przyjrzeć się tamu co z nami się dziej w szerszym kontekście i poszukać wspólnie rozwiązań.
Pozdrawiam.