Podejrzenie nerwicy lękowej u 22-latki

Witam wszystkich! Mam 22 lata podejrzewam u siebie nerwice lękową- usłyszałam to od pani psycholog mając 11 lat ale nic z tym nie zrobiłam. Miałam tatę alkoholika, z dzieciństwa mam same złe wspomnienia. Mieszkam sama, boję się każdego wieczoru zasypiać, nie potrafię się o coś nie martwić, budzę się w nocy, mam napady łaknienia, jestem dość nerwowa, wszystko chce zrobić szybko. Martwi mnie już to wszystko...

Witam

To, czego Pani obecnie doświadcza również może być przejawem nerwicy lękowej. Proszę udać się do psychologa. Z pomocą jest Pani w stanie pozbyć się lęku i poprawić swoje funkcjonowanie. Specjalista zaproponuje odpowiednie dla Pani formy działania - mogą to być np.: konsultacja lekarska, diagnoza i terapia psychologiczna oraz treningi relaksacyjne.

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Binder