Podejrzenie nerwicy, natrętnych myśli a zawroty głowy

Witam od ponad pól roku borykam się z dziwnymi symptomami tzn podejrzewam u siebie nerwicę i nerwice myśli natrętnych tzn mam przyspieszone bicie serca bole żołądka mialam również zawroty glowy ale na szczęście sie skończył id sierpnia dołączyły te myśli typu siadam w autobusie i zaczyna się panika zimny pot i myśli ze się coś stanie i ze nikt nie pomorze 2 myśli dotyczy mojej córeczki ze mogę jej zrobić krzywdę dodam ze jakies 3 lata temu żyłam w toksycznym związku później życie w stresie

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zapropoonować odpowiednie postępowanie.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.