Podejrzenie nerwicy, uczucie napięcia, słabości, niespokojny sen

Mój każdy weekend wyglada tak samo:cały dzień spędzony w łózku, płacz,straszna niechęc do robienia czegokolwiek,przygniatający smutek i poczucie osamotnienia. Kiedy do pracy objawy zmniejszają się, zapominam o tym co czuję, pochłaniają mnie obowiązki,weekendy są straszliwe,czy to jakiś rodzaj depresji?2 miesiące temu lekarz rodzinny stwierdził podejrzenie nerwicy,uczucie napięcia,słabości,niepokój,ranne bóle brzucha i zołądka,niespokojny sen nieco teraz ustąpiły, jednak wciąż są obecne.

Dzień dobry!

Polecam ponownie skontaktować się z lekarzem - tym razem (zgodnie z sugestią lekarza pierwszego kontaktu) już z lekarzem psychiatrą, aby potwierdzić diagnozę stanów depresyjnych, lękowych czy nerwicy. Warto także wybrać się do psychologa i rozważyć, na ile i w jaki sposób mogłoby być dla Pani pomocne podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!