Podejrzenie niedoczynności tarczycy i prawidłowy wynik TSH

Witam serdecznie, Podejrzewałam u siebie niedoczynność tarczycy, od dłuższego czasu mam niepokojące objawy tj. duża senność w ciągu dnia, silne przemęczenie zupełnie bez powodu, brak akceptacji jakiegokolwiek wysiłku, do tego pomimo braku apetytu problem z wagą, której mam wrażenie ciągle przybywa. Na co dzień bardzo mi dokucza uczucie przemęczenia a badania TSH wyszły mi w normie 0,75 czy sam ten wynik wyklucza tutaj niedoczynność tarczycy (już kiedyś na nią chorowałam) Proszę o pomoc.

witam, można oczywiście jeszcze sprawdzić FT4 i FT3, poza tym pomyślałabym o ocenie kortyzolu, morfologii, cukrze.. trudno więcej doradzić nie widząc pacjenta, najlepiej udać się jednak na wizytę i ustalić co dalej. pozdr