Podejrzenie niedoczynności tarczycy i wyniki badań hormonów TSH

Jako ze podejrzewam u siebie niedoczynność tarczycy wykonałem badanie poziomu TSH i FT4 uzyskując odpowiednio wyniki : 3.5 oraz 17 Mam sporo typowych objawów takich jak wieczne zmęczenie/"suche łokcie" mimo ich codziennego mycia i nawilzania, często tez dretwieja mi palce/dlonie. Dodatkowo moja mama ma chorą tarczycę i jest na syntetykach. Lekarz rodzinny zbył mnie gadką o tym ze mieszcze sie w normie. Co powinienem zrobić? Znalezc innego rodzinnego który skieruje mnie do endokrynologa?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego, można powtórzyć badania i wykonać tsh ft3, ft4/