Podejrzenie niedoczynności tarczycy, senność, niedosłuch i wypadanie włosów

witam robilam badania tarczycy poniewaz bylo podejrzenie o niedoczynnosc tarczycy, sennosc niedolsuch, wypadanie wlosow, ciagle uczucie zimna, bole glowy , wzrost wagi , mam 31 lat norma laboratorium w ktorym robilam to Tsh od 0,270 - 4,200 moj wynik 3,940 Ft3 2,00 - 4,40 moj wynik 3,26 Ft4 od 0,93 - 1,71 moj wynik to 1,21

Konieczna konsultacja dobrego endokrynologa np dr Grzegorz Kulig, proszę przybyć do mnie to dam do niego skierowanie