Podejrzenie niedotlenienia serca i wyniki badań EKG, Holter oraz niski poziom magnezu

WITA Mam 45lat prosze o interpretacje moich wynikow dwa razy ekg pierwsze podejrzenie niedotlenienia serca drugie w normie echo serca w normie holter liczne zaburzenia rejestracji kilka wstawek czestoskurczu nadkomorowego do maksx 160/ min bez pauz bradykardii cisnienie niskie 90/60 puls 70-100 morfologia w normie terczyca holesterol rowniez w normie niski poziom magnezu .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wyników badań nie można interpretować w bez możliwości zbadania pacjentka i wobec braku dostępu do pełnych wyników badań i pełnego wywiadu dolegliwości. Podane powyżej wyniki badań nie przemawiają za żadną konkretną jednostką chorobową, z jakiegoś powodu badania zostały jednak wykonane.
Zalecany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badań / kardiologiem.