Podejrzenie niskiego poziomu testosteronu i wysokiego estrogenu

Dzień dobry. Jestem mężczyzną - lat 25. Wydaje mi się że mam zbyt niski poziom testosteronu i wysoki estrogen. Objawia się to niskim libido, słabym zarostem, lekką ginekomastią, chwiejnymi stanami emocjonalnymi i depresją. Próbowałem naturalnych sposobów podwyższenia testosteronu - siłownia, 7-8 godzin snu, zbilansowana dieta, suplementy bogate w cynk i magnez - bez efektów. Czy stosowanie inhibitorów aromatazy i leków typu tamoksifen itp może być rozwiązaniem? Jakie działania podjąć?

Witam Pana Serdecznie,

Myślę, że powinien Pan przede wszystkim skonsultować swoją opinię z lekarzem endokrynologiem, w ramach NFZ (wtedy potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu) lub prywatnie.

Życzę Panu, żeby się wyjaśniły wątpliwości,
Irena Mielnik-Madej