Podejrzenie nowotworu a osłabienie i senność

Jestem osobą niepalącą, niepijącą, dobrze się odżywiam i nie miałam przypadków raka w rodzinie. Rok temu zaczęłam się słabiej czuć, łatwo się męczyłam, byłam senna. Zwalałam to na studia i słabą kondycje fizczyną. Jakiś czas temu wybrałam się jednak na badania krwi ponieważ prawie zasłabłam. Wyszło ze mam anemię i bardzo duży niedobór żelaza. USG brzucha nic nie wykazało, próby wątrobowe i inne badania też nic. Jednak test na krew w kale wyszedł dodatni. Nie mam innych objawów. Czy to rak ?!

Witam ,przepraszam , ale na odległość W-wa - Poznań nie jestem w stanie rozpoznać raka!!! Proszę pilnie zgłosić sie do lekarza pierwszego kontaktu lub onkologa celem szczegółwej diagnostyki!!! z.żurawski