Podejrzenie nowotworu pęcherzykowego u córki z wrodzoną niedoczynnością tarczycy

Witam.Moja córka z wrodzoną niedoczynnością tarczycy(16 lat) miała operację tarczycy-usunięta cała tarczyca i centralne wezły chłonne,podejrzenie nowotworu pęcherzykowego kat.4.Guzek w lewym płacie 9x11x11mm.Wynik po oper.gruczolak pęcherzykowy oksyfilny.Zmiana usun.doszczętnie.pozostały miąższ tarcz.z cechami przebud.guzkowej,niekiedy degeneracji i ogniskowo metaplazji oksyfilnej w pełni i nie w pełni wyrażonej.IHC:beta catenina( )błonowo,CK19(-),Ki67<2%. Boli i wyraźna rysa po cięciu(zaczerw)

A jakie jest pytanie? Wynik badania preparatu pooperacyjnego nie opisuje obecności nowotworu złośliwego! Resztę proszę wyjaśnić z lekarzem (onkologiem) prowadzącym!!! zż