Podejrzenie o polip krwawiący w wyniku rektoskopii

jestem po badaniu rektoskopi.mialam robione wycinki na ktore musze czekac 2 tyg na wynik.z obecnego wyniku rektoskopi jest napisane ze podejrzenie jest o polip krwawiacy.czy to moze byc cos powazniejszego niz polip?i czy to jest leczenie szpitalne czy w domu.informuje od razu ze mam bardzo duzo ilosciowo krwi w odbytnicy czasem nawet sa skrzepy jak z okresu i mam bardzo mocne wzdecia czego wczesniej tak nie mialam.marta

czy to moze byc cos powazniejszego niz polip?
- Wątpię. Myślę, że to polip skoro są takie sugestie, a najczęściej krwawi się w tej okolicy albo z żylaków albo z polipa. Niestety co do szczegółów nic na ten temat nie napiszę nie badając Panią bezpośrednio.
i czy to jest leczenie szpitalne czy w domu?
- Jeśli to polip to usunięcie jego odbywa się zawsze w warunkach szpitalnych.