Myśli samobójcze u syna

Nieudany kolejny związek syna.Załamanie niechęć do wszystkiego.Dziś po spotkaniu z byłą dziewczyną zauważyłam że syn znowów jest w złej kondycji. Wszedł do łazienki i zamknął drzwi.Zaniepokoiło Mnie to.Mąż otworzył od zewnątrz drzwi sisdiał po chwili zapytałam co się dzieje odpowiedział żebym wzieła z pralki sznur.Mam podejrzenie o popełnieniu samobójstwa.

Witam,

konieczna jest konsultacja psychiatryczna - w celu zastosowania farmakoterapii, całkiem możliwe, że syn cierpi z powodu depresji, jeśli syn będzie w lepszej kondycji psychicznej zalecana jest psychoterapia jako metoda leczenia.

Pozdrawiam serdecznie