Podejrzenie padaczki po wypadku samochodowym

mam charakterystyczne dla padaczki skurcze mięśni nóg i rąk, napięcie mięśniowe twarzy, nudności, potliwość, nadpobudliwość, zaburzenia snu. ale nie trace przytomnosci a uraz miałem moze nie głowy bezposrednio ale ok 12 lat temu potracilo mnie auto, byłem dosc mocno potrzaskany ale wyszlem z tego a takie obiawy pojawiły sie niedawno ok 2 mies. ale były niezauwazalne ale teraz troszke czesciej sie pojawiaja nawet do 2 razy dziennie pozdrawiam:)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W obecnej sytuacji w odniesieniu do objawów jakie Pan podaje warto udać się do neurologa gdyż nie można bagatelizować tych symptomów.