Podejrzenie PCOS przy niedoczynności tarczycy

OD 5 lat leczę się na niedoczynność tarczycy moje ostatnie wyniki TSH wynosiły 1,77 więc to chyba dobrze. Mam nieregularne miesiączki. bywaja takie co 80 dni, 60, raczej nie zdarzają mi się co 30. u mnie "normą" jest od 50-60 dni. Natomiast jak już się pojawiają miesiączki to trwają 2, 3 dni. Czy to może być "zespół policystycznych jajników" ?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie

Diagnozę może Pani otrzymać po wizycie u lekarza ginekologa, który Panią zbada i ewentualnie zleci dodatkowe badania.

Pozdrawiam