Podejrzenie polipów lub nadżerki

witam mam 21lat i podejrzewam u siebie polipy lub nadżerkę jednak nie mogę wykluczyć nowotworu :( ponieważ od pewnego czasu mam plamienie po stosunku czasem jest nieco mocniejsze, występuje również w obojętnym dniu cyklu, pobolewa mnie także dół brzucha i mam ciemny brązowy śluz o dziwnym zapachu. Jestem za granicą a wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc, Potrzebuję pomocy, proszę o jakąkolwiek poradę, już nie wiem co mam robić,,, Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jeszcze inną możliwością jest endometrioza. Konieczna jest wizyta u ginekologa,. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.