Podejrzenie posterydowego zapalenia skóry i AZS a Rozex lub Protopic

witam mam nastepujace pytanie dotyczace rozex emulsji? czy skóra tez sie uzależnia i czy np po zniknieciu zmian trzeba ja stosowac na raz lub dwa razy w tygodniu dla podtrzymania? nic mi lekarz na ten temat nie mówił i pytam bo niewiem prawdopodobnie mam posterydowe zapalenie skóry i atopowe zapalenie skóry rozex czy protopic bardziej mi pomoże z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarz dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.