Podejrzenie przepukliny pachwinowej a powiększony węzeł chłonny

Co to moze znaczyc jak bylem u lekarza rodzinnego i przypuszczał przepukline pachwinowa prawo stronna i dal skierowanie do chir. bylem pomacał palcem i powiedział ze ni mam tej błanki czy coś takiego ze nie ma dziury powiedzialem ze jak dzwigam ciezko to po paru dniach mi wychodzi takie uwypuklenie chirurg powiedział ze jak mi wezel chlonny sie powiekszy to mi wycodzi. Kazal przyjsc jak bedzie mu to wychodzilo ale sie nie da bo jak wychodzi i chce sprawdzic paalcem i dotkne to pózn,nie wych.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg