Podejrzenie psychozy po utracie przytomności i szumach usznych

Mam 19 lat. 3 lata temus traciłam przytomność, gdy pogotowie zabierało mnie do szpitala nie wiedziałam co się ze mną dzieje, miałam chwilowy zanik pamięci. Pamiętam , że przed utratą przytomności poczułam w głowie specyficzne szumienie/wibrowanie. Lekarz neurolog stwierdził, że to padaczka (nie miałam drgawek) i przepisał leki. Szumy nadal są, tyle, że teraz nasilają się szczególnie przy zasypianiu i coraz częściej teraz słyszę dziwne głosy podczas tej wibracji wgłowie. Czy to może być psychoza?

Witam,
niestety portal internetowy posiada liczne ograniczenia i nie pozwala na stawianie diagnoz. Warto jednak wiedzieć, że opisywane objawy mogą mieć różne podłoże. Jeśli doświadczyła Pani w ostatnim okresie utraty przytomności, to ich przyczyna może być neurologiczna. Z tego względu zachęcam Panią, aby ponownie zgłosiła się Pani do lekarza neurologa i opowiedziała o swoich doznaniach. Może też się Pani skonsultować również z lekarzem psychiatrą, w celu weryfikacji własnych podejrzeń.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl