Podejrzenie pustego jaja płodowego a szanse na zdrową ciążę

Witam, pierwszy dzień OM 13.12. Cykle mam długie, średnio ok.33, późna owulacja. 16.01.15r. wykonałam test i zobaczyłam dwie kreski. Tego dnia zrobiłam też betęHCG - wynik 497,96, potem 19.01.15r. - wynik - 1715,17. Byłam dziś na pierwszej wizycie u pani dr, która stwierdziła, że bardzo ładny wynik, zasugerowała bliźnięta. Wykonała mi badanie USG - był pęcherzyk, jednak pusty.Powiedziała, że zarodek jest przy ściance lub wczesna ciąża lub puste jajo.Czy jest szansa, że jeszcze coś się pojawi?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja. Proponuje udać się ponownie do ginekologa za około tydzień lub tak jak zalecił a Pani dr.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, najwięcej może Pani powiedzieć lekarz prowadzący. Zmienić nic się nie da- trzeba spokojnie poczekać na wynik kolejnego badania.