Podejrzenie pustego jaja płodowego w USG

Witam, wczoraj na usg (6tc 3 dni wg OM) lekarz stwierdził podejrzenie pustego jaja płodowego. Cykle mam ok 30 dniowe. Owulację podejrzewam w 16 dc, ale są to moje subiektywne odczucia potwierdzone jedynie śluzem płodnym, który dzień później zanikł. Dzisiejsza betaHCG: Mój wynik: 42677 U/l, gdzie wg norm dla laboratorium jest to: 7 tydzień ciąży: 3697 - 163563. I teraz pytanie czy zarodek ma szansę się jeszcze pojawić?

Jeśli nie stwierdzi się zarodka w badaniu USG w 7-8 tygodniu ciąży to już raczej można ewidentnie mówić o pustym jaju płodowym. Najważniejsze więc będzie kontrolne USG za około 2 tyg.