Podejrzenie raka drobnokomórkowego płuc

Witam Mam pytanie stwierdzono u mojego dziadka raka płuc to znaczy pisało podejrzenie raka drobnokomórkowego płuc lecz zadne objawy sie nie zgadzały oprócz to ze maił wode w płucach ale po sciagnięciu jej kilka razy juz sie nie pojawiła lezał kilka razy w szpital ostatnio miał spuchniete całe ciało ale po podłaczeniu cewnika jak by zeszła woda z całego ciała 2 dni temu powtórzył sie krwiomocz który miał juz raz pytanie dlaczego jeden dzień jest dobrze a drugi gorzej trwa to juz 7 miesiecy.?

Z opisu wynika, że dziadek Pani wymaga dalszych badań, opisane objawy mogą sugerować rzeczywiście obecność nowotworu płuca, ale bez potwierdzenia mikroskopowego np z płynu. z opłucnej. Podobne objawy mogą również wystepować np w niewydolności krążenia.

Taka jest charakterystyka tej choroby ,której w sumie nie znam , bo nie była Pani uprzejma mi jej napisać!!!!! , zz ! A dlaczego pacjent nie jest pod opieka osrodka ONOKOLOGICZNEGO??? ,ZŻ