Podejrzenie raka dróg żółciowych u mamy

Witam. Mam mamę z podejrzeniem raka dróg żółciowych. Nie ma jednoznacznej diagnozy , po informacji od ordynatora oddziału nie przyjęto jej do szpitala specjalistycznego bo choruje na pochp. Jestem załamana , mama cierpi bardzo z powodu bólu , jest tak silny ,że nie może się poruszyć mimo,że bierze leki. Wypisują ją do domu , co z tym bólem, gdzie mogę się zwrócić o pomoc , na wypis będe czekać kilka dni . Kto może mi pomóc i pochyli się nad 68 letnią schorowaną kobietą?

Witam , oddział , w którym obecnie znajduje się chora jest zobowiązany dokonać diagnostyki wyjaśniającej chorobę i w przypadku braku możliwości leczenia radykalnego skierować ew. pacjentkę do oddziału leczenia zachowawczego (paliatywnego) z.żurawski