Podejrzenie raka kości a odpowiednie działania

Bliska mi osoba ma podejrzenie raka kości.5 lat wcześniej wykryto u niej złośliwego raka krtani, zrobiono operację,następnie radioterapię.Czy jeżeli diagnoza się potwierdzi będzie możliwe leczenie mające na celu powrót do pełni zdrowia?W jaki sposób będzie wyglądało leczenie oraz jak długo można z tym żyć? Inna bliska mi osoba miała tomografię głowy bez kontrastu,po 5 dniach zrobiono z kontrastem.Czy taka częstotliwość badania może nieść jakieś skutki uboczne,jeśli tak to jakie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, odpowiedź na Pani pytanie, jest bardzo trudna, ponieważ nie podała Pani istotnych informacji klinicznych, które decydują o rokowaniu i wyborze odpowiedniego leczenia. Jeśli badania są konieczne, korzyści przewyższają ryzyko. Pozdrawiam