Podejrzenie rzekomej niedoczynności przytarczyc

Witam. Podejrzewam u siebie na podstawie badań jak również objawów rzekomą niedoczynność przytarczyc ( inaczej zespół Albrighta - nie należy mylić z zespołem McCune'a-Albrighta, który jest zupełnie inną chorobą). Czy ktokolwiek z Państwa miał styczność z tą chorobą? Może wiecie gdzie mógłbym się udać, konkretnie do jakiego lekarza w celu postawienia diagnozy? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. Łukasz

Witam. Schorzeniami tego typu zajmują się endokrynolodzy. Sugeruję wizytę u odpowiedniego specjalisty.