Podejrzenie RZS i leki u 39-latki

Mam niesklasyfikowane zapalenie stawów z obserwacją w kierunku RZS, od dwóch lat cierpię na ból małego palca u nogi co uniemożliwia mi normalne chodzenie i uprawianie sportu. Po wizycie kontrolnej i zrobionym usg nadal pozostaje bez leków, tylko maści do smarowania i brak rozwiązania. Proszę pokierować mnie do jakiego specjalisty mam się udać by znieść niedogodności i w miarę normalnie funkcjonować? Mam zwyrodnienie w najmniejszym palcu, wysięk w paluchu. pzdr

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.