Podejrzenie sarkaidozy i interpretacja TK klatki piersiowej

Witam Prosze o interpretacje TK klatki piersiowej podejrzenie sarkoidozy: Pojedyńcze rozsiane guzki w obu płucach, sr.max.7mm w segm.3 płuca prawego, sr.max 5mm w segm 8 płuca lewego.Drobne podopłucnowe guzki w szczycie płuca prawego. Najpewniej obszar włoknisty sr.8mm podopłucnowo w segm.6 płuca lewego.Liczne powiekszone węzły chłonne całym sródpiersiu oraz we wnękach obu płuc o wym max.31x20mm.Pakiet powiekszonych węzłow chłonnych o wym ok.44x28mm podostrogowo. mam 29 lat. Pozdrawiam

Ten obraz- na zdjęciu musi zinterpretowac pulmonolog w kontekście pana szczególowych objawów i wyników innych badań. Proszę sie zgłosić do pulmonologa aby poprowadził dalszą diagnostykę.