Podejrzenie skazy białkowej u 14-miesięcznego dziecka a odpowiednia dieta

Witam mam 14 miesięczną córkę która od 1 miesiąca życia była na nutramigenie podejrzenia skazy białkowe.od 3 dni podaje jej mleko bebilon ha poniewaz pani doktor wymaga zaświadczenia od alergologa ze jest nadal uczulona na mleko i nie wypisuje mi recepty tylko kazała dać bebilon ha jej zdaniem skazy nie ma poniewaz je danio serki i nic jej nie jest i kazala spróbować dawać ser biały i tp i td z nabiału. Dzis dałam córce półtora pieroga z białym serem i czy może ja bolec brzuch

Aleksander Ropielewski

Może ją boleć brzuch choć nie musi. Objawy nie sugerują jednoznacznie nietolerancji białka i konieczne są badania dodatkowe.