Podejrzenie stulejki i mały penis

Witam. Mam taki problem iz byłem u urologa z podejrzeniem o stulejkę ale on stwierdził ze nie mam. Kazał mi ćwiczyć napletek aby dał się ściągnąć podczas wzwodu ale to nic nie pomaga jak nie szło tak nie idzie i zauważyłem ze jest on mały podczas wzwodu ma około 6 cm i zauważyłem ze jest on nadal schowany wewnątrz mojego ciała i czuje go przez skórę a nie chce wyjść czy można coś z tym zrobić proszę o pomoc

Wiesław Mahaczek Urologia

Witaj
proponuję wizytę u androloga lub endokrynologa, może uda się coś zbobic z małym penisem, jezeli nie można zsunąc napletka we wzwodzie to jest to stulejka lub krótkie wędzidełko i należy leczyc operacyjnie
pozdrawiam