Podejrzenie udaru i konsultacja z psychiatrą a przemijający atak niedokrwienny

W maju do szpital z podejrz udaru. Po 3 dn stwierdz niedowład połowiczny lewostronny o charakterze psychogennym. z tego powodu trafiłam 6 razy zawsze z podejrzeniem udaru. Często towarzyszy temu wysokie ciśnienie(ale nie zawsze). Za każdym razem szpital wypuszcza mnie tego samego dnia lub następnego z opinią "wariatki". Za każdym razem konsultacja z psychiatrą.Byłam w szpitalu psych. ale mnie nie przyjęli. Ostatnio przeczytałam o chorobie TIA i objawy się potwierdzają. Jak zrobić diagnostykę ?

Sadzę że lekarzem który rozstrzygał problem obecności niedowładu był neurolog.
I jest to badanie obiektywne.Przy incydentach przemijającego niedokrwienia ośrodkowego układu nerwowego występują deficyty neurologiczne zgodne z zaburzeniami przepływu określonego rejonu unaczynienia mózgu.
Z cała pewnością nie są to zaburzenia psychogenne.
O ile specjalista neurolog nie zalecił takiej diagnozy i nie wysunął takiego podejrzenia a leczenie powierzył psychiatrze( nerwica konwersyjna?) to proszę udać się do Poradni Psychiatrycznej-tam uzyska Pani niezbędna pomoc.

Pozdrawiam serdecznie