Podejrzenie upośledzenia wchłaniania magnezu u 27-letniej osoby

Podejrzewam u siebie uposledzenie wchlaniania magnezu. Jestem okropnie wyczerpana, choc prowadzę bardzo umiarkowany i higieniczny tryb zycia. Przyjmuje magnez, ale nie pomaga. Nie biorę żadnych leków, antykoncepcji. nie mam tez anemii. Co mogę zrobic aby poczuć sie lepiej, czy można to zdiagnozowac? Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.