Podejrzenie zapalenia opłucnej a problemy ze snem

mam problemy ze snem,nie spie od kilku dni,lekarze podejrzewa u mnie zapalenie oplucnej,czy to moze byc spowodowane moim nie spaniem????

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej tak, bo pojawiła się nieoczekiwana sytuacja zdrowotna..

Z mojej strony zachęcam Panią do podzielenia się swoimi emocjami z najbliższymi i tym samym zadbać o wsparcie dla siebie.

Bo mówienie o swoim doświadczaniu emocji redukuje stres i niepokój.
Sugeruję też dopytać otwarcie lekarza o swoich wątpliwościach.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej