Podejrzenie zażywania mefedronu przez syna a możliwość wykonania badań krwi

Witam. Podejrzewam, że mój syn zażywa substancje jaka jest mefedron. Wiem, ze zwykle testy zakupione w aptece niekoniecznie muszą wykryć ten dopalacz. Jakie badania krwi musze wykonac, aby uzyskac pewnosc?

Witam, wystarczy badanie krwi po katem substancji pobudzających.Polecam by Pani udała się do specjalisty psychoterapii uzależnień na wizytę i omówiła ta sytuację, terapeuta wyjaśni Pani jak postępować z synem w tej sytuacji. W ramach NFZ bezpłatnie może odbyć Pani wizytę w Poradni Leczenia Uzależnień(nie potrzebuje Pani skierowania do specjalisty LU)bezpłatnie lub prywatnie odpłatnie. Pozdrawiam serdecznie.