Podejrzenie zdrady u małżonka

Witam, mam problem z zaufaniem do mojego meza z ktorym jestesmy malzenstwem 8 lat. Ok. pol roku temu przypadkiem odkrylam ze w zbyt intymny sposob rozmawia ze swoja kolezanka. Pisal do niej w taki sposob jak kiedys na poczatku naszej znajomosci. Ponadto czesto mnie oszukuje w glupich przydomowych sprawach - tlumaczy sie potem ze nie wie dlaczego. Obecnie przebywa zagranica i boje sie ze moze mnie zdradzic a ja nie bardzo wiem co zrobic zeby pozbyc sie tego glupiego uczucia ze znow cos sciemnia.

Ważne jest to, że odbudowa związku- odbudowa zaufania, poczucia bezpieczeństwa i zaangażowania potrzebuje aktywnego udziału obojga partnerów.
Może pomyśleliby także o terapii dla par i małżeństw?