Podejrzenie zespołu wąskiego kanału kręgowego

Witam Mam 31 lat i podejrzenie zespolu waskiego kanalu kregowego. W tym tyg udaje sie na rezonans w celu dalszej diagnostyki. Najgorsze jest to ze od ok dwoch tyg ciagle bola mnie ledzwie. Bez lekow przeciwbólowych nie moge poprawnie funkcjonować. Wiekszosc czasu spedzam z nogami zgietymi pod katem prostym i z poduszka rozgrzewajaca?czy jest szansa ze b trochę popuści? Czy jakąś rehabilitacja w tym czasie w celu rozluźnienia jest możliwa?ciagly bol i zazywanie lekow jest bardzo meczace...

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się z problemem do lekarza rodzinnego, wdroży odpowiednie postępowanie.