Podejrzenie żony o zdrady

Witam mam do Państwa pytanie podejrzewam żonę że mnie zdradza że uprawia sex od jakiegoś czasu po przyjściu z pracy odrazu się kąpie sex uprawiamy ale mam podejrzenia że jeszcze z kimś uprawia ? Jak mógł bym sprawdzić że nie uprawiała wczesniej sexu

Witam. Najkorzystniej i najuczciwiej jest szczerze porozmawiać z żoną na ten temat. Jest tak, że pozostawanie w niepewności powoduje narastanie złości, poczucia krzywdy i winy, bezradności. To, że chce pan sprawdzać żonę świadczyć może o braku zaufania do siebie, a poprzez to do żony. Trudno nie spocić się w obecne upały. Wcale nie dziwię się żonie, że od razu się kąpie. Kobiety bardziej dbają o higienę osobista niż mężczyźni. Może dołączy pan do żony podczas kąpieli? Ożywić to może wasz związek. Pozdrawiam

Witaj! Z pewnością jest to sprawa bardzo delikatna. Również proponuję szczerą rozmowę z żoną. Możesz podejść na zasadzie pytań - czy dobrze Ci ze mną? Czy kochasz mnie? Co Ci brakuje? Czy widzisz jakiś problem między nami?

Służę pomocą i zapraszam na swoją witrynę internetową ;-)
http://psychopedagog.eu