Podejrzewanie narzeczonej o zdradę a urojenia ksobne

Dzień dobry, uważam, że moja narzeczona mnie zdradza. co robić? gdy podchodziłem do jej mieszkania, usłyszałem, jej słowa, "idż, idz bo go nie ma"-jej glos i zaraz wyszedl chlopak, skad, dokladnie nie widzialem a drugi raz uslyszalem jej slowa przez telefon , ktory kupilem na jej podsluchiwanie, "jedz juz do niego ale nic mu nie mow". czy to prawda, czy moga byc to urojenia ksobne, o ktorych przed chwila czytalem? dziekuje za rzetelna odpowiedz

Dzień dobry,

Proszę tego nie lekceważyć i udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić co Panu dolega i zaproponować stosowne leczenie.

Witam,
Proszę się zastanowić przez chwilę, czy to możliwe, aby słyszał Pan słowa dziewczyny wypowiedziane przez nią gdy dopiero zbliżał się do jej mieszkania? To raczej mało prawdpodobne... Niewykluczone, iż rzeczywiście pojawiły się u Pana objawy urojeniowe, z którymi najlepiej jak najszybciej udać się do lekarza specjalisty.