Podjadanie w nocy podczas diety

Jestem na diecie od ponad pol roku,NaturHaus,mam problem gdyz wstaje jesc w nocy

Droga Pani!

Podjadanie w nocy jest bardzo niekorzystnym nawykiem. Prowadzi bowiem do przeciążenia organizmu, co uniemożliwia mu odpowiedni wypoczynek po trudach dnia codziennego. Z Pani opisu ciężko wywnioskować przyczynę takiego zachowania. Czy przyczyną jest głód? Czy przyczyną są zaburzenia snu? Czy ten nawyk pojawił się nagle czy zmagała się Pani z nim od dłuższego czasu? Czy ma Pani ochotę na konkretne produkty czy cokolwiek?
Istnieje możliwość, że Pani jadłospis jest niewłaściwie skomponowany i nie zapewnia Pani wystarczających ilości składników odżywczych, w związku z czym organizm "domaga się" ich dostarczania.

Jeżeli jest Pani zainteresowana dokładniejszą analizą Pani problemu, to zapraszam do kontaktu, pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl

Witam Panią,

Nie powinna Pani jeść w nocy. Po pierwsze efekty odchudzania będą znikome a po drugie obciąża Pani swój organizm. Proszę koniecznie przedyskutować sprawę z dietetykiem prowadzącym. Najprawdopodobniej dieta, którą Pani stosuje jest zbyt niskokaloryczna i organizm zaczyna domagać się energii a Pani podjada w nocy.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk